Zakupy na telefon

Taxi Rybnik

Rybnik

Taxi Kielce

Kielce

Aplikacje mobilne
Android Lider

Android

 
IOS Lider

iOS

 

Zakupy na telefon

Każdemu z nas przynajmniej raz w życiu przytrafiła się losowa sytuacja, która uniemożliwiła wykonanie codziennych obowiązków. Przykładem takiej okoliczności jest nagła choroba, która sprawia, że nie możemy wyjść z domu. W takich sytuacjach najlepszą opcją są zakupy na telefon. W ramach tej usługi oferujemy Państwu zarówno realizację sprawunków spożywczych, jak i dostarczanie leków sprzedawanych bez recepty. Na podstawie listy stworzonej przez zleceniodawcę nasz kierowca dokonuje transakcji i doręcza produkty do domu klienta.

Zakupy na telefon są również dobrą okazją do odciążenia najbliższych w domowych obowiązkach. Realizowana przez nas usługa przebiega sprawnie i pozwala na zaoszczędzenie czasu, którego nie trzeba już tracić nie tylko wśród sklepowych regałów, ale także w kolejce do kasy. Czas realizacji zależy od konkretnych wymagań zleceniodawcy i dostępności zamówionych produktów, ale za każdym razem staramy się dostarczyć Państwu zakupy najszybciej jak jest to możliwe. Oferujemy również możliwość umówienia się na konkretną godzinę dostawy.

Nasi kierowcy zazwyczaj starają się realizować zakupy najbliżej lokalizacji klienta, ale na specjalne życzenie mogą również udać się do Państwa ulubionego sklepu. W czasie składania zamówienia wystarczy zaznaczyć, że transakcja ma być zrealizowana w konkretnym miejscu. Życzenie to nie wiąże się z dodatkową opłatą, może jednak wpłynąć na koszt wykonywanego kursu.

Ważnym aspektem usługi jest fakt, że świadczymy ją całodobowo. Nawet jeśli będą Państwo mieli potrzebę skorzystania z oferty sklepu w późnych godzinach nocnych, będziemy w stanie znaleźć otwarty market i zrealizować odpowiednią transakcję. Warto przy tej okazji pamiętać, że ceny wykonywanych kursów zależne są od obowiązującej w danym momencie taryfy.

Aby skorzystać z oferty wystarczy jeden telefon. W ten sposób mogą Państwo przekazać dyspozytorowi listę sprawunków oraz wszelkie inne niezbędne uwagi. Koszt usługi obejmuje rachunek sklepowy oraz cenę wykonanego kursu zgodnie z harmonogramem opłat. Przewidywany koszt transportu mogą Państwo poznać już w czasie połączenia telefonicznego z dyspozytorem.

Oferta taksówka

l

Przyjmowanie zleceń terminowych

Rozliczenia bezgotówkowe przy obsłudze firm i osób prywatnych

Dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

Drobne przesyłki

Obsługa imprez okolicznościowych

Pomoc w uruchomieniu samochodu

Odprowadzenie samochodu

Zakupy

Współpraca z firmami

Świadczenie usługi reklamy

Kontakt

Zamów w Katowicach

Zamów w Gliwicach

32 506-56-56

Zamów w Bielsku-Białej

33 300-30-20

Zamów we Wrocławiu

716 000 716

Zamów w Opolu

77 506-55-56

Zamów w Kielcach

41 306-71-71

Zamów w Jaworznie

32 506 52 52

Zamów w Rybniku

32 506-57-57

Zamów w Ostrowcu Świętokrzyskim

41 306 73 73

Grupa Lider Taxi Sp. z o. o.

ul. Wandy 16,
40-322 Katowice (woj. śląskie)

NIP: 9542854105
REGON: 525047140

Polski Fundusz Rozwoju