Lider Taxi
 

Lider Taxi Wrocław

Taxi Kielce

Taxi BIELSKO-BIAŁA

Taxi Wrocław

Taxi KATOWICE

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi GLIWICE

Taxi Kielce

Taxi Kielce

Taxi Wrocław

Taxi Wrocław

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi Rybnik

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi Jaworzno

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi Ostrowiec Świętokrzyski

Katowice / Tychy

Bielsko-Biała

Wrocław

KIELCE

Rybnik

Jaworzno

ostrowiec świętokrzyski

41 306 73 73 

Aplikacje mobilne

Lider Taxi Wrocław

Jako jedna z najlepszych firm oferujących usługi taksówkarskie w wielu miastach w Polsce, służymy pomocą od 2013 roku, a do listy naszych usług dołączyło też taxi Wrocław. Choć z początku przewozy organizowaliśmy jedynie w Katowicach, już teraz wiele miast może cieszyć się dostępem do naszych świadczeń i zamówić o prawie każdej porze dnia i nocy tanie taxi. Wrocław, Bielsko-Biała, Gliwice czy Opole – tam właśnie możesz nas znaleźć!

Taksówka Wrocław – zamów Lider Taxi

Oferując taxi we Wrocławiu stawiamy na wysoką jakością wykonywanych usług. Staramy się też, by móc zapewnić najtańsze taxi Wrocław, dlatego nasi klienci mogą liczyć na promocyjne ceny za przejazdy. Właśnie to połączenie sprawiło, iż zarówno stali Klienci, jak i ci, którzy korzystają z naszych świadczeń sporadycznie, wybierają właśnie Lider Taxi Wrocław! Świadczymy usługi taxi Wrocław tanio, co pozwala szybko przemieścić się po tym mieście zarówno do pracy, jak i na zakupy, ale na przewozy naszymi taksówkami chętnie decydują się także turyści, których we Wrocławiu nigdy nie brakuje.

Bezpieczna i wygodna jazda z Taxi Wrocław

Gwarantujemy, iż samochody udostępniane kierowcom taxi Wrocław zapewnią Tobie oraz innym pasażerom bezpieczeństwo i komfort. Na bieżąco kontrolujemy zarówno stan techniczny aut, jak i poziom ich zadbania oraz czystości, byś czuł się jak najlepiej podczas korzystania z naszych usług. Wynikiem jest wysoka jakość świadczeń, którą poczujesz przy okazji każdego przejazdu Lider Taxi Wrocław.

Nie musisz wierzyć nam wyłącznie na słowo – przeprowadzone badania konsumenckie w 2015 r. potwierdzają, iż zdecydowana większość Klientów była zadowolona zarówno z jakości przejazdu, jak i cennika taxi, a kierowcy otrzymali pochwały za wysokie umiejętności jazdy.

Połączenie wszystkich opisanych wyżej cech sprawia, iż to właśnie nasza taksówka Wrocław jest coraz częściej wybierana przez Klientów. Co więcej, dbając o środowisko naturalne, w 2016 r. naszą flotę zasiliły nowe auta ekologiczne, które nie tracąc na komforcie jazdy, nie wpływają negatywnie na sferę ekologiczną.

Jeśli tanie taxi Wrocław to usługa, której szukasz, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez aplikację mobilną. Obsługujemy nie tylko taxi Wrocław. Nasz taksówki jeżdżą też w innych miastach. Taxi Katowice, taxi Rybnik, taxi Gliwice i taxi Opole to tylko niektóre z nich. Jeśli więc niedługo planujesz pobyt w jednym z nich, już dziś zapisz nasz numer, by móc skorzystać z usług Lider Taxi ponownie.

Zamów teraz!

Wzrost liczby miast Lider Taxi od roku 2013

2013

2023

Oferta taxi Wrocław

Nasza szeroka oferta pozwala Wam wybrać typ usługi, który najbardziej w danym czasie potrzebujecie. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, co tyczy się również zleceń dla firm, z którymi współpraca zyskuje na popularności.

To właśnie wszechstronność naszych działań sprawia, iż coraz więcej osób decyduje się na nasze tanie taksówki. Wrocław, Bielsko-Biała czy inne miasta – niezależnie od tego, gdzie zamówisz nasze usługi, gwarantujemy, iż ich jakość będzie stała na najwyższym poziomie. Tyczy się to zarówno przejazdów osób, jak i zakupów czy obsługi imprez okolicznościowych – w każdym przypadku możesz liczyć na szybką i kompleksową pomoc w promocyjnej cenie.

l

Przyjmowanie zleceń terminowych

Planujesz kilka regularnych kursów w jedno miejsce? Nie zamawiaj pojazdu za każdym razem. Wystarczy, że przyjmiemy zlecenie terminowe, a taksówka będzie czekać w umówionym miejscu o ustalonym czasie w każdym terminie. Dzięki temu za każdym razem dowieziemy Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie i na czas.

Rozliczenia bezgotówkowe przy obsłudze firm i osób prywatnych

Jeden rachunek za wszystkie kursy w danym okresie i brak opłat po zakończonym kursie? Jest to możliwe dzięki rozliczeniom bezgotówkowym z Lider Taxi.

Dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

Oddaj część swoich porannych obowiązków Lider Taxi. Zleć codzienne odwożenie i przywożenie dzieci do szkoły lub na dodatkowe zajęcia. Za każdym razem będą podróżować z jednym, zaufanym kierowcą

Drobne przesyłki

Szybki przewóz drobnych przesyłek i dokumentów firmowych w granicach miasta lub do miast ościennych to dla nas żaden problem.

Współpraca z firmami

Stale realizowane zlecenia wraz z płatnościami bezgotówkowymi pomogą w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Pomoc w uruchomieniu samochodu

Twój akumulator znów odmówił posłuszeństwa? Pomożemy Ci uruchomić pojazd.

Odprowadzenie samochodu

Impreza potoczyła się inaczej niż planowałeś, a kolejnego dnia nie chcesz specjalnie przyjeżdżać po swój samochód? Lider Taxi odwiezie Ciebie i Twój pojazd bezpiecznie do domu.

Zakupy

Drobne zakupy o nietypowej porze lub pomoc w codziennych obowiązkach. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Cennik taxi Wrocław

Cenę każdego przejazdu z Lider Taxi można poznać jeszcze przed rozpoczęciem kursu, w trakcie telefonicznego zamawiania pojazdu.

Warto wiedzieć, że cena każdego kursu to składowa trzech czynników: opłaty początkowej, odległości pokonanej przez pojazd oraz czasu przejazdu. Ostatnia wartość – opłata postojowa – jest uwzględniana w każdej firmie świadczącej usługi taksówkarskie. Dzieje się tak za sprawą taksometru, którego schemat działania przewiduje odnotowywanie czasu przemieszczania się pojazdu oraz jego postoju (również w trakcie stania w korkach). Urządzenie rozpoczyna naliczanie opłaty postojowej w trakcie każdego zatrzymania się samochodu.

Wrocław
Opłata początkowa za wynajęcie taksówki i przejazd pierwszego odcinka: 9 zł
Taryfa I (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 6.00 – 22.00 w granicach administracyjnych miast):  4,00 zł/km
Taryfa II (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 22.00 – 6.00 oraz niedziele i święta w granicach administracyjnych miasta):  4,00 zł/km
Taryfa III (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie oraz niedziele i święta przez 24 h poza granicami administracyjnymi miasta):  6,00 zł/km
Taryfa IV (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, niedziele i święta w godz 22:00 – 6:00 poza granicami administracyjnymi miast):  6,00 zł/km
Cena za godzinę postoju: 25 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 5 osób: 20 zł
Dopłata za samochód typu kombi na życzenie klienta: 10 zł
Dopłata za przewiezienie i dostarczenie przesyłki: 20 zł
Cennik transportu z Wrocławia na wybrane lotniska
Pyrzowice od  zł
Warszawa od  zł
Wrocław od  zł
Balice* od  zł

* 20 zł dopłaty za oczekiwanie w terminalu przylotów z kartką „name plate”

Współpraca z klientami biznesowymi
Klienci biznesowi posiadają inne potrzeby niż osoby prywatne – są wśród nich wyższe wymagania dotyczące samochodów, duża ilość przejazdów oraz chęć prostego sposobu rozliczania się. Wychodząc im naprzeciw, Lider Taxi Katowice posiada odrębną ofertę skierowaną do biznesu. Każdy z partnerów Lider Group korzysta z komfortowych pojazdów cenionych marek, wyprodukowanych najwcześniej w 2008 roku. Bez obaw mogą poruszać się nimi zarówno wysokiej rangi pracownicy firmy, jak i przybyłe delegacje. Kierowcy, którzy przybywają na miejsce, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą. Na życzenie możliwe jest także odbycie kursu z kierowcą posługującym się językiem obcym.

Komfort pracowników i pasażerów to jednak nie wszystko. Niewątpliwie największą zaletą Lider Taxi dla Biznesu jest możliwość korzystania z płatności bezgotówkowych, dzięki którym rozliczanie i kontrola wszystkich wyjazdów służbowych staną się proste i wygodne. Bezgotówkowe płatności za przejazdy to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdej firmy, która często korzysta z usług taksówkarskich. Dzięki bezgotówkowym płatnościom można uniknąć wielu rozliczeń, a zamiast nich otrzymywać jedną fakturę zbiorczą w ustalonym terminie. Mniejsza ilość rozliczeń to oszczędność czasu oraz komfort pracy zarówno pracodawcy, jak i pracowników, którzy nie muszą się rozliczać z każdego służbowego przejazdu. Dzięki skorzystaniu z oferty płatności bezgotówkowych, przejazdy te mogą być na bieżąco monitorowane.

Transakcje bezgotówkowe można realizować przy pomocy:
– karty bezgotówkowej do opłacania kursu za pomocą terminalu w taksówce oraz kodu PIN,
– jednorazowego bonu na przejazd,
– zamówienia telefonicznego ze zdefiniowanego numeru telefonu z płatnością potwierdzoną numerem PIN,
– aplikacji mobilnej.

Oferta Lider Taxi jest indywidualnie opracowywana dla każdego klienta. W celu ustalenia szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem lub umówić się na nieobowiązujące spotkanie.

Lider Taxi dla Biznesu to za mało? Sprawdź ofertę Rawa Business Class!

Dołącz do Lider Taxi Wrocław

Chciałbyś rozpocząć swoją karierę jako kierowca taksówki? Zapraszamy do nas! Firma Lider Taxi już od 8 lat świadczy swoje usługi taxi. Nasza korporacja działa w Katowicach, Chorzowie, Mysłowicach, Siemianowicach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Tychach, Wrocławiu, Mikołowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej, Opolu, Rybniku, a także w Kielcach.

Szczegółowe informacje o zatrudnieniu można otrzymać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 pod numerem telefonu
81 540 07 68 lub w siedzibie firmy przy ul. Wandy 16 w Katowicach.

Cenimy sobie wysoką jakość świadczonych usług oraz najniższe możliwe ceny, dzięki temu posiadamy dużą bazę naszych stałych klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy, pozyskiwaniu coraz większej ilości nowych klientów poszukujemy osób do pracy w charakterze kierowcy taxi.

 • Jeśli posiadasz swoją własną działalność, zapraszamy do współpracy! Pomożemy w wyrobieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Nie posiadasz swojej własnej działalności, a chciałbyś nawiązać współpracę z naszą korporacja? Niczym się nie przejmuj, pomożemy Ci ze wszystkim! Jedyne czego będziesz potrzebował to swój własnych samochód oraz smartphone z dostępem do internetu.

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest LIDER-TAXI EMIL PIPUTA z siedzibą w Gołaczewach (32-340) ul. Perłowa 6, e-mail: biuro@lider-taxi.pl
 2. Odbiorcami danych osobowych w związku z realizacją celów mogą być:
  a) Osoby upoważnione przez Administratora – pracownicy oraz współpracownicy;
  b) Podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów;
  c) Podmioty, którym Administrator zobligowany będzie udostępnić dane na podstawie przepisów prawa;
  d) Odbiorcy danych tacy jak: kurierzy i banki.
 3. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym do realizacji celów:
  a) W związku z realizacją zawartej umowy, do czasu jej zakończenia, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa w szczególności dotyczących przechowywanie dowodów księgowych lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.
  b) W związku z marketingiem produktów i usług oferowanych przez Administratora, do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.
 5. Prawa przysługujące osobom, których dane przetwarzamy:
  a) Prawo dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 „RODO”.
  b) Prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 „RODO”.
  c) Prawo do usunięcia danych, na podstawie art. 17 „RODO”.
  d) Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 „RODO”.
  e) Prawo do przenoszenia danych, na -podstawie art. 20 „RODO”.
  f) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 „RODO”.
 6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wydanej uprzednio zgody na przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO”.
 7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – o ile uznano, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów „RODO”.
 8. Podanie danych w każdym celu jest dobrowolne, ale w przypadku niektórych z nich (takich jak: zawarcie umowy – zakup usługi, reklamacje , zwroty, inne usługi oferowane przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA jest niezbędne do ich realizacji, konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia wykonania przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA określonych zobowiązań.
 9. W ramach marketingu bezpośredniego – w celu oferowania Państwu naszych usług, w tym dobieranie ich pod kątem Państwa potrzeb możemy wykorzystywać profilowanie. Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu.

Kontakt

Zamów w Katowicach

Zamów w Gliwicach

32 506-56-56

Zamów w Bielsku-Białej

33 300-30-20

Zamów we Wrocławiu

716 000 716

Zamów w Opolu

77 506-55-56

Zamów w Kielcach

41 306-71-71

Zamów w Jaworznie

32 506 52 52

Zamów w Rybniku

32 506-57-57

Zamów w Ostrowcu Świętokrzyskim

41 306 73 73

Grupa Lider Taxi Sp. z o. o.

ul. Wandy 16,
40-322 Katowice (woj. śląskie)

NIP: 9542854105
REGON: 525047140

Polski Fundusz Rozwoju