Lider Taxi
 

Lider Taxi Bielsko-Biała

Taxi Kielce

Taxi BIELSKO-BIAŁA

Taxi Wrocław

Taxi KATOWICE

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi GLIWICE

Taxi Kielce

Taxi Kielce

Taxi Wrocław

Taxi Wrocław

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi Rybnik

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi Jaworzno

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Taxi Ostrowiec Świętokrzyski

Aplikacje mobilne

Lider Taxi, świadczący usługi taksówkarskie na terenie Katowic, rozszerzył swoją działalność na inne miasta. Dostępne są też m.in. taxi Bielsko-Biała, taxi Gliwice, taxi Opole oraz taxi Kielce. Nasza firma cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony mieszkańców dużych miast i okolic. Dążymy do tego, by taksówka z Bielska-Białej stale zyskiwała nowych, zadowolonych klientów.

Zapewniamy naszym pasażerom nie tylko wysoką jakość usług, ale także przystępne ceny. Mamy już spore grono stałych klientów oraz znaczne doświadczenie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Tanie taxi Bielsko-Biała ma jasno określony cennik, więc nie grożą Ci żadne ukryte koszty przejazdu.

Bezpieczne taxi dla mieszkańców Bielska-Białej

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort podróży. Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniamy przejazdy zadbanymi pojazdami – na bieżąco monitorujemy ich stan techniczny i wizualny. Wybierając naszą firmę masz pewność, że taxi w Bielsku dowiezie Cię wygodnym autem we wskazane miejsce. Wysoki poziom naszej działalności potwierdzają wyniki badań konsumenckich. Uzyskaliśmy bardzo pozytywne opinie ze strony klientów, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Profesjonalne taxi w Bielsku i okolicach

Nasze taxi z Bielska-Białej świadczą szeroki zakres usług. Dowozimy pasażerów w dowolne miejsce – do sklepu lub na lotnisko. Dodatkowo przyjmujemy zlecenia na stałe kursy, jak odbiór dzieci ze szkoły czy obsługa imprez okolicznościowych. A może potrzebujesz pomocy w zakupach? Lider Taxi Bielsko-Biała może je dla Ciebie zrobić. Telefon do poszczególnych oddziałów firmy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Najtańsze taxi w Bielsku-Białej to właśnie Lider Taxi. Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń – nasza taksówka zjawi się u Ciebie w kilka chwil.

Jeśli często wyjeżdżasz z miasta, pamiętaj, że obsługujemy też taxi Katowice oraz inne okoliczne miejscowości.

Zamów teraz!

Oferta taxi Bielsko-Biała

Możliwość dobrania dogodnej usługi to podstawa zadowolenia klienta – dlatego każda z nich realizowana jest przez nas indywidualnie, elastycznie dopasowując się do preferencji pasażerów. Szeroka oferta Lider Taxi Bielsko-Biała skierowana jest także do nawet najbardziej wymagających klientów – realizujemy także zlecenia dla firm, którym oferujemy współpracę na niezwykle korzystnych warunkach.
l

Przyjmowanie zleceń terminowych

Planujesz kilka regularnych kursów w jedno miejsce? Nie zamawiaj pojazdu za każdym razem. Wystarczy, że przyjmiemy zlecenie terminowe, a taksówka będzie czekać w umówionym miejscu o ustalonym czasie w każdym terminie. Dzięki temu za każdym razem dowieziemy Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie i na czas.

Rozliczenia bezgotówkowe przy obsłudze firm i osób prywatnych

Jeden rachunek za wszystkie kursy w danym okresie i brak opłat po zakończonym kursie? Jest to możliwe dzięki rozliczeniom bezgotówkowym z Lider Taxi.

Dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

Oddaj część swoich porannych obowiązków Lider Taxi. Zleć codzienne odwożenie i przywożenie dzieci do szkoły lub na dodatkowe zajęcia. Za każdym razem będą podróżować z jednym, zaufanym kierowcą (do wyboru kobietą lub mężczyzną).

Drobne przesyłki

Szybki przewóz drobnych przesyłek i dokumentów firmowych w granicach miasta lub do miast ościennych to dla nas żaden problem.

Współpraca z firmami

Stale realizowane zlecenia wraz z płatnościami bezgotówkowymi pomogą w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Pomoc w uruchomieniu samochodu

Twój akumulator znów odmówił posłuszeństwa? Pomożemy Ci uruchomić pojazd.

Odprowadzenie samochodu

Impreza potoczyła się inaczej niż planowałeś, a kolejnego dnia nie chcesz specjalnie przyjeżdżać po swój samochód? Lider Taxi odwiezie Ciebie i Twój pojazd bezpiecznie do domu.

Zakupy

Drobne zakupy o nietypowej porze lub pomoc w codziennych obowiązkach. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Cennik taxi Bielsko-Biała

Informacja na temat ceny zamawianego przejazdu, jak i pozostałe szczegóły cennika, dostępne są dla naszych klientów jeszcze przed rozpoczęciem kursu, w trakcie rozmowy telefonicznej.

Na jakiej podstawie naliczana jest cena każdego kursu? Stanowi ona składową trzech czynników – opłaty początkowej, pokonanej odległości oraz czasu przejazdu. Ostatnia wartość, choć nie zawsze zależna od kierowcy, uwzględniana jest przez każdą firmę świadczącą usługi taksówkarskie. Zależy ona od działania taksometru, naliczającego opłatę postojową w trakcie każdego zatrzymania się samochodu.

Bielsko-Biała
Opłata początkowa za wynajęcie taksówki i przejazd pierwszego odcinka: 8 zł
Taryfa I (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 6.00 – 22.00 w granicach administracyjnych miast): 2,89 zł/km
Taryfa II (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 22.00 – 6.00 oraz niedziele i święta w granicach administracyjnych miasta): 3,69 zł/km
Taryfa III (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie w godz. 6:00 – 22:00 poza granicami administracyjnymi miast): 4,69 zł/km
Taryfa IV (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, niedziele i święta w godz 22:00 – 6:00 poza granicami administracyjnymi miast): 4,99 zł/km
Cena za godzinę postoju taryfa I i taryfa III: 40 zł
Cena za godzinę postoju taryfa II i taryfa IV: 40 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 5 osób: 15 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 6 osób: 15 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 7 osób: 20 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 8 osób: 25 zł
Dopłata za samochód typu kombi na życzenie klienta: 5 zł
Dopłata za zakupy: 30 zł
Dopłata za odpalenie samochodu: 30 zł
Dopłata za przewiezienie dużego psa: 15 zł
Opłata za zanieczyszczenie samochodu: do 300 zł

Taryfa 4 obowiązuje również na terenie miasta i poza miastem od 24.12  od godz 16:00 do 26.12 do godz 23:59

Taryfa 4 obowiązuje również na terenie miasta i poza miastem w dniu 31.12 od 18:00 do 23:59 01.01.

Cennik transportu z Bielska-Białej na wybrane lotniska ceny obowiązują od 05.02.2024
Pyrzowice* od 306 zł
Balice* od 329 zł
Wrocław od 749 zł
Warszawa – Okęcie od 1149 zł
Warszawa – Modlin od 1249 zł

 * podana cena obejmuje opłaty lotniskowe i autostradowe

Współpraca z klientami biznesowymi
Specyfikę współpracy z klientem biznesowym cechuje wiele różnic w odniesieniu do osób prywatnych: w grę wchodzą zazwyczaj wyższe wymagania dotyczące klasy samochodów oraz poszukiwanie alternatywnych sposobów rozliczania się za znacznie liczniejsze przejazdy. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, Lider Taxi Bielsko Biała stworzył specjalną ofertę dla biznesu. Każdy z partnerów Lider Group regularnie korzysta z najbardziej komfortowych z dostępnych w naszej ofercie pojazdów dla wysokiej rangi pracowników firm oraz delegacji. Na życzenie klienta możliwe jest zamówienie kursu w towarzystwie kierowcy posługującego się językiem obcym.

Oprócz dbałości o komfort jazdy pasażerów, przykładamy wagę także do wygody ich portfela, oferując opcję płatności bezgotówkowych. Lider Taxi dla Biznesu proponuje alternatywę dla tradycyjnych rozliczeń, która sprawdza się doskonale w przypadku firm szczególnie często korzystających z usług taksówkarskich. Pozwala to na otrzymanie jednej faktury zbiorczej w określonym terminie oraz zaoszczędzenie czasu zarówno pracodawcy, jak i pracowników. Ponadto możliwe jest dzięki temu stałe monitorowanie wszystkich przejazdów służbowych.

Transakcje bezgotówkowe można realizować:
– kartą bezgotówkową do opłacania kursu za pomocą terminalu w taksówce oraz kodem PIN,
– jednorazowym bonem przejazdowym,
– poprzez zamówienie telefoniczne ze zdefiniowanego numeru telefonu z płatnością potwierdzoną numerem PIN,
– przy pomocy aplikacji mobilnej.

Oferta Lider Taxi jest opracowywana indywidualnie dla każdego z naszych klientów. W celu ustalenia szczegółów współpracy, zapraszamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem.

Lider Taxi dla Biznesu nie jest dokładnie tym, czego potrzebuje Twoja firma? Sprawdź także ofertę Rawa Business Class!

Dołącz do Lider Taxi Bielsko-Biała

Chciałbyś rozpocząć swoją karierę jako kierowca taksówki? Zapraszamy do nas! Firma Lider Taxi już od 8 lat świadczy swoje usługi taxi. Nasza korporacja działa w Katowicach, Chorzowie, Mysłowicach, Siemianowicach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Tychach, Mikołowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej, Opolu, Rybniku, a także w Kielcach.

Szczegółowe informacje o zatrudnieniu można otrzymać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 pod numerem telefonu
81 540 07 68 lub w siedzibie firmy przy ul. Wandy 16 w Katowicach.

Cenimy sobie wysoką jakość świadczonych usług oraz najniższe możliwe ceny, dzięki temu posiadamy dużą bazę naszych stałych klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy, pozyskiwaniu coraz większej ilości nowych klientów poszukujemy osób do pracy w charakterze kierowcy taxi.

 • Jeśli posiadasz swoją własną działalność, zapraszamy do współpracy! Pomożemy w wyrobieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Nie posiadasz swojej własnej działalności, a chciałbyś nawiązać współpracę z naszą korporacja? Niczym się nie przejmuj, pomożemy Ci ze wszystkim! Jedyne czego będziesz potrzebował to swój własnych samochód oraz smartphone z dostępem do internetu.

Rodo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest LIDER-TAXI EMIL PIPUTA z siedzibą w Gołaczewach (32-340) ul. Perłowa 6, e-mail: biuro@lider-taxi.pl
 2. Odbiorcami danych osobowych w związku z realizacją celów mogą być:
  a) Osoby upoważnione przez Administratora – pracownicy oraz współpracownicy;
  b) Podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów;
  c) Podmioty, którym Administrator zobligowany będzie udostępnić dane na podstawie przepisów prawa;
  d) Odbiorcy danych tacy jak: kurierzy i banki.
 3. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym do realizacji celów:
  a) W związku z realizacją zawartej umowy, do czasu jej zakończenia, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa w szczególności dotyczących przechowywanie dowodów księgowych lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.
  b) W związku z marketingiem produktów i usług oferowanych przez Administratora, do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.
 5. Prawa przysługujące osobom, których dane przetwarzamy:
  a) Prawo dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 „RODO”.
  b) Prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 „RODO”.
  c) Prawo do usunięcia danych, na podstawie art. 17 „RODO”.
  d) Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 „RODO”.
  e) Prawo do przenoszenia danych, na -podstawie art. 20 „RODO”.
  f) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 „RODO”.
 6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wydanej uprzednio zgody na przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO”.
 7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – o ile uznano, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów „RODO”.
 8. Podanie danych w każdym celu jest dobrowolne, ale w przypadku niektórych z nich (takich jak: zawarcie umowy – zakup usługi, reklamacje , zwroty, inne usługi oferowane przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA jest niezbędne do ich realizacji, konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia wykonania przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA określonych zobowiązań.
 9. W ramach marketingu bezpośredniego – w celu oferowania Państwu naszych usług, w tym dobieranie ich pod kątem Państwa potrzeb możemy wykorzystywać profilowanie. Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu.

Kontakt

Zamów w Katowicach

Zamów w Gliwicach

32 506-56-56

Zamów w Bielsku-Białej

33 300-30-20

Zamów we Wrocławiu

716 000 716

Zamów w Opolu

77 506-55-56

Zamów w Kielcach

41 306-71-71

Zamów w Jaworznie

32 506 52 52

Zamów w Rybniku

32 506-57-57

Zamów w Ostrowcu Świętokrzyskim

41 306 73 73

Grupa Lider Taxi Sp. z o. o.

ul. Wandy 16,
40-322 Katowice (woj. śląskie)

NIP: 9542854105
REGON: 525047140

Polski Fundusz Rozwoju