Lider Taxi

 

Lider Taxi Wrocław

Taxi Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

33 300 30 20

33 506 57 77

Taxi Katowice / Tychy

Katowice / tychy

32 723 23 23

32 506 53 53

Taxi Gliwice

Gliwice

32 506 56 56

32 797 09 99

Taxi Opole

Opole

77 506 55 56

77 550 73 33

Taxi Kielce

Kielce

41 306 71 71

Taxi Wrocław

Wrocław

716 000 716

Taxi Bytom / Tarnowskie Góry

Bytom / tarnowskie góry

32 506 58 58

Katowice / Tychy

32 723 23 23 / 32 506 53 53

Gliwice

32 506 56 56 / 32 797 09 99

Bielsko-Biała

33 300 30 20 / 33 506 57 77

Opole

77 506 55 56 / 77 550 73 33

Wrocław

716 000 716

KIELCE

41 306 71 71

Bytom / Tarnowskie góry

32 506 58 58

Aplikacje mobilne

Android

 

iOS

 

Lider Taxi Wrocław

Jako jedna z najlepszych firm oferujących usługi taksówkarskie w wielu miastach w Polsce, służymy pomocą od 2013 roku. Choć z początku przewozy organizowaliśmy jedynie w Katowicach, już wiele miast cieszy się dostępem do naszych świadczeń, czyli może zamówić o prawie każdej porze dnia i nocy tanie taxi. Wrocław, Bielsko-Biała, Gliwice czy Opole – tam właśnie możesz nas znaleźć!

Możemy się również pochwalić wysoką jakością wykonywanych usług, jak i promocyjnymi cenami za przejazdy – właśnie to połączenie sprawiło, iż zarówno stali Klienci, jak i Ci, którzy korzystają z naszych świadczeń sporadycznie, wybierają właśnie nas!

Gwarantujemy, iż samochody udostępniane naszym kierowcom zapewnią Tobie oraz innym pasażerom bezpieczeństwo i komfort. Na bieżąco kontrolujemy zarówno stan techniczny aut, jak i poziom ich zadbania oraz czystości, byś czuł się jak najlepiej podczas korzystania z naszych usług. Wynikiem jest wysoka jakość świadczeń, którą poczujesz przy okazji każdego przejazdu. Nie musisz wierzyć nam na słowo – przeprowadzone badania konsumenckie w 2015 r. potwierdzają, iż zdecydowana większość Klientów była zadowolona zarówno z jakości, jak i cen kursów, a kierowcy otrzymali pochwały za wysokie umiejętności jazdy.

Połączenie wszystkich opisanych wyżej cech sprawia, iż to właśnie nasze taksówki są coraz częściej wybierane przez Klientów. Dodatkowo, dbając o środowisko naturalne, w 2016 r. naszą flotę zasiliły nowe auta ekologiczne, które nie tracąc na komforcie jazdy, nie wpływają negatywnie na sferę ekologiczną.

Wzrost liczby samochodów Lider Taxi od roku 2013

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2019

Oferta taksówka Wrocław

Nasza szeroka oferta pozwala Wam wybrać typ usługi, który najbardziej w danym czasie potrzebujecie. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, co tyczy się również zleceń dla firm, z którymi współpraca zyskuje na popularności.

To właśnie wszechstronność naszych działań sprawia, iż coraz więcej osób decyduje się na nasze tanie taksówki. Wrocław, Bielsko-Biała czy inne miasta – niezależnie od tego, gdzie zamówisz nasze usługi, gwarantujemy, iż ich jakość będzie stała na najwyższym poziomie. Tyczy się to zarówno przejazdów osób, jak i zakupów czy obsługi imprez okolicznościowych – w każdym przypadku możesz liczyć na szybką i kompleksową pomoc w promocyjnej cenie.

l

Przyjmowanie zleceń terminowych

Planujesz kilka regularnych kursów w jedno miejsce? Nie zamawiaj pojazdu za każdym razem. Wystarczy, że przyjmiemy zlecenie terminowe, a taksówka będzie czekać w umówionym miejscu o ustalonym czasie w każdym terminie. Dzięki temu za każdym razem dowieziemy Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie i na czas.

Rozliczenia bezgotówkowe przy obsłudze firm i osób prywatnych

Jeden rachunek za wszystkie kursy w danym okresie i brak opłat po zakończonym kursie? Jest to możliwe dzięki rozliczeniom bezgotówkowym z Lider Taxi.

Dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

Oddaj część swoich porannych obowiązków Lider Taxi. Zleć codzienne odwożenie i przywożenie dzieci do szkoły lub na dodatkowe zajęcia. Za każdym razem będą podróżować z jednym, zaufanym kierowcą

Drobne przesyłki

Szybki przewóz drobnych przesyłek i dokumentów firmowych w granicach miasta lub do miast ościennych to dla nas żaden problem.

Obsługa imprez okolicznościowych

Eleganckie samochody i kierowcy w garniturach zadbają o komfort podróży Twoich gości w drodze na miejsce wydarzenia, a po zakończonej zabawie odwiozą ich bezpiecznie do domów.

Pomoc w uruchomieniu samochodu

Twój akumulator znów odmówił posłuszeństwa? Pomożemy Ci uruchomić pojazd.

Odprowadzenie samochodu

Impreza potoczyła się inaczej niż planowałeś, a kolejnego dnia nie chcesz specjalnie przyjeżdżać po swój samochód? Lider Taxi odwiezie Ciebie i Twój pojazd bezpiecznie do domu.

Zakupy

Drobne zakupy o nietypowej porze lub pomoc w codziennych obowiązkach. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Współpraca z firmami

Stale realizowane zlecenia wraz z płatnościami bezgotówkowymi pomogą w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Świadczenie usługi reklamy

Estetyczna reklama na pojazdach Lider Taxi przyciągnie wzrok Twoich klientów.

Cennik taxi Wrocław

Cenę każdego przejazdu z Lider Taxi można poznać jeszcze przed rozpoczęciem kursu, w trakcie telefonicznego zamawiania pojazdu.

Warto wiedzieć, że cena każdego kursu to składowa trzech czynników: opłaty początkowej, odległości pokonanej przez pojazd oraz czasu przejazdu. Ostatnia wartość – opłata postojowa – jest uwzględniana w każdej firmie świadczącej usługi taksówkarskie. Dzieje się tak za sprawą taksometru, którego schemat działania przewiduje odnotowywanie czasu przemieszczania się pojazdu oraz jego postoju (również w trakcie stania w korkach). Urządzenie rozpoczyna naliczanie opłaty postojowej w trakcie każdego zatrzymania się samochodu.

Wrocław
Opłata początkowa za wynajęcie taksówki i przejazd pierwszego odcinka: 6 zł
Taryfa I (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 6.00 – 22.00 w granicach administracyjnych miast):  2,40 zł/km
Taryfa II (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 22.00 – 6.00 oraz niedziele i święta w granicach administracyjnych miasta):  2,40 zł/km
Taryfa III (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie oraz niedziele i święta przez 24 h poza granicami administracyjnymi miasta):  2,40 zł/km
Taryfa IV (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, niedziele i święta w godz 22:00 – 6:00 poza granicami administracyjnymi miast):  2,40 zł/km
Cena za godzinę postoju: 25 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 5 osób: 20 zł
Dopłata za samochód typu kombi na życzenie klienta: 10 zł
Dopłata za przewiezienie i dostarczenie przesyłki: 20 zł
Cennik transportu z Wrocławia na wybrane lotniska
Pyrzowice od  zł
Warszawa od  zł
Wrocław od  zł
Balice* od  zł

* 20 zł dopłaty za oczekiwanie w terminalu przylotów z kartką „name plate”

Współpraca z klientami biznesowymi

Klienci biznesowi posiadają inne potrzeby niż osoby prywatne – są wśród nich wyższe wymagania dotyczące samochodów, duża ilość przejazdów oraz chęć prostego sposobu rozliczania się. Wychodząc im naprzeciw, Lider Taxi Katowice posiada odrębną ofertę skierowaną do biznesu. Każdy z partnerów Lider Group korzysta z komfortowych pojazdów cenionych marek, wyprodukowanych najwcześniej w 2008 roku. Bez obaw mogą poruszać się nimi zarówno wysokiej rangi pracownicy firmy, jak i przybyłe delegacje. Kierowcy, którzy przybywają na miejsce, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą. Na życzenie możliwe jest także odbycie kursu z kierowcą posługującym się językiem obcym.

Komfort pracowników i pasażerów to jednak nie wszystko. Niewątpliwie największą zaletą Lider Taxi dla Biznesu jest możliwość korzystania z płatności bezgotówkowych, dzięki którym rozliczanie i kontrola wszystkich wyjazdów służbowych staną się proste i wygodne. Bezgotówkowe płatności za przejazdy to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdej firmy, która często korzysta z usług taksówkarskich. Dzięki bezgotówkowym płatnościom można uniknąć wielu rozliczeń, a zamiast nich otrzymywać jedną fakturę zbiorczą w ustalonym terminie. Mniejsza ilość rozliczeń to oszczędność czasu oraz komfort pracy zarówno pracodawcy, jak i pracowników, którzy nie muszą się rozliczać z każdego służbowego przejazdu. Dzięki skorzystaniu z oferty płatności bezgotówkowych, przejazdy te mogą być na bieżąco monitorowane.

Transakcje bezgotówkowe można realizować przy pomocy:
– karty bezgotówkowej do opłacania kursu za pomocą terminalu w taksówce oraz kodu PIN,
– jednorazowego bonu na przejazd,
– zamówienia telefonicznego ze zdefiniowanego numeru telefonu z płatnością potwierdzoną numerem PIN,
– aplikacji mobilnej.

Oferta Lider Taxi jest indywidualnie opracowywana dla każdego klienta. W celu ustalenia szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem lub umówić się na nieobowiązujące spotkanie.

Lider Taxi dla Biznesu to za mało? Sprawdź ofertę Rawa Business Class!

Dołącz do Lider Taxi Wrocław

Stale poszerzamy ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz rozbudowujemy flotę. Dlatego nieustannie prowadzimy nabór nowych kierowców z Katowic oraz miast ościennych, Gliwic, Zabrza, Opola i Bielska-Białej.

Kogo szukamy?

– licencjonowanych taksówkarzy z własnym samochodem z rocznika powyżej 2009.
– osób do pracy w charakterze kierowcy firmowego samochodu taxi.

Szczegółowe informacje o zatrudnieniu można otrzymać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 pod numerem telefonu 515 388 576 lub w siedzibie Lider Taxi we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 241/A

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest LIDER-TAXI EMIL PIPUTA z siedzibą w Gołaczewach (32-340) ul. Perłowa 6, e-mail: biuro@lider-taxi.pl
 2. Odbiorcami danych osobowych w związku z realizacją celów mogą być:
  a) Osoby upoważnione przez Administratora – pracownicy oraz współpracownicy;
  b) Podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów;
  c) Podmioty, którym Administrator zobligowany będzie udostępnić dane na podstawie przepisów prawa;
  d) Odbiorcy danych tacy jak: kurierzy i banki.
 3. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym do realizacji celów:
  a) W związku z realizacją zawartej umowy, do czasu jej zakończenia, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa w szczególności dotyczących przechowywanie dowodów księgowych lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.
  b) W związku z marketingiem produktów i usług oferowanych przez Administratora, do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.
 5. Prawa przysługujące osobom, których dane przetwarzamy:
  a) Prawo dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 „RODO”.
  b) Prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 „RODO”.
  c) Prawo do usunięcia danych, na podstawie art. 17 „RODO”.
  d) Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 „RODO”.
  e) Prawo do przenoszenia danych, na -podstawie art. 20 „RODO”.
  f) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 „RODO”.
 6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wydanej uprzednio zgody na przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO”.
 7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – o ile uznano, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów „RODO”.
 8. Podanie danych w każdym celu jest dobrowolne, ale w przypadku niektórych z nich (takich jak: zawarcie umowy – zakup usługi, reklamacje , zwroty, inne usługi oferowane przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA jest niezbędne do ich realizacji, konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia wykonania przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA określonych zobowiązań.
 9. W ramach marketingu bezpośredniego – w celu oferowania Państwu naszych usług, w tym dobieranie ich pod kątem Państwa potrzeb możemy wykorzystywać profilowanie. Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu.

Kontakt

Centrala w Katowicach

32 723-23-23

Centrala w Gliwicach

32 506-56-56
ul. Portowa 16J,
44-102 Gliwice (woj. śląskie)

Centrala w Bielsku-Białej

33 300-30-20

Centrala we Wrocławiu

716 000 716

Centrala w Opolu

77 506-55-56

Centrala w Kielcach

41 306-71-71

Centrala w Bytomiu

32 506-58-58

Lider Taxi

ul. Wandy 16,
40-322 Katowice (woj. śląskie)

NIP: 6372160499
REGON: 361295211

biuro@lider-taxi.pl

bezgotowki@lider-taxi.pl

reklamacje@lider-taxi.pl