Lider Taxi Oświęcim

Bielsko-Biała

33 300 30 20

33 506 57 77

Katowice / tychy

32 723 23 23

32 506 53 53

Gliwice

32 506 56 56

32 797 09 99

Opole

77 506 55 56

77 550 73 33

Kielce

41 306 71 71

Oświęcim

33 506 56 66

Katowice / Tychy

32 723 23 23 / 32 506 53 53

Gliwice

32 506 56 56 / 32 797 09 99

Bielsko-Biała

33 300 30 20 / 33 506 57 77

Opole

77 506 55 56 / 77 550 73 33

Oświęcim

33 506 56 66

Kielce

41 306 71 71
Aplikacje mobilne

Android

 

iOS

 

Lider Taxi Oświęcim

Śląska firma taksówkarska wysuwa się na pozycję lidera w swojej branży, dzięki komfortowym i bezpiecznym przejazdom w przystępnej cenie. Działamy od 2013 roku, a nasze samochody można spotkać nie tylko w Oświęcimiu, ale także w innych śląskich miastach, takich jak Kielce, Bielsko-Biała, Opole, czy Gliwice.

Stan samochodów jeżdżących pod szyldem Lider Taxi Oświęcim jest nieustannie monitorowany, aby były one zarówno sprawne, jak i efektowne. Są to jedne z najnowszych modeli cenionych marek motoryzacyjnych, takich jak chociażby Toyota, a dodatkowo swoją flotę poszerzyliśmy o taksówki hybrydowe, w trosce o środowisko w naszych miastach.

Oferowane usługi przewozowe, oprócz standardowego zamówienia taksówki, rozwinęliśmy również o zlecenia terminowe i przewozy drobnych przesyłek oraz firmowych dokumentów. Obsługujemy także imprezy okolicznościowe, zapewniając transport Państwu i Państwa gościom. Ponadto realizujemy zamówienia dla przedsiębiorców przy okazji wyjazdów służbowych.

Wzrost liczby samochodów Lider Taxi od roku 2013

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2019

Oferta taksówka Oświęcim

Na każdym kroku staramy się, by szeroka oferta Lider Taxi Oświęcim pozwalała klientom na dobranie dogodnej usługi, niezależnie od ich potrzeb. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, by jak najlepiej dopasować się do jego preferencji. Realizujemy także zlecenia dla firm, którym jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo korzystne warunki współpracy.

l

Przyjmowanie zleceń terminowych

Planujesz kilka regularnych kursów w jedno miejsce? Nie zamawiaj pojazdu za każdym razem. Wystarczy, że przyjmiemy zlecenie terminowe, a taksówka będzie czekać w umówionym miejscu o ustalonym czasie w każdym terminie. Dzięki temu za każdym razem dowieziemy Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie i na czas.

Rozliczenia bezgotówkowe przy obsłudze firm i osób prywatnych

Jeden rachunek za wszystkie kursy w danym okresie i brak opłat po zakończonym kursie? Jest to możliwe dzięki rozliczeniom bezgotówkowym z Lider Taxi.

Dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

Oddaj część swoich porannych obowiązków Lider Taxi. Zleć codzienne odwożenie i przywożenie dzieci do szkoły lub na dodatkowe zajęcia. Za każdym razem będą podróżować z jednym, zaufanym kierowcą

Drobne przesyłki

Szybki przewóz drobnych przesyłek i dokumentów firmowych w granicach miasta lub do miast ościennych to dla nas żaden problem.

Obsługa imprez okolicznościowych

Eleganckie samochody i kierowcy w garniturach zadbają o komfort podróży Twoich gości w drodze na miejsce wydarzenia, a po zakończonej zabawie odwiozą ich bezpiecznie do domów.

Pomoc w uruchomieniu samochodu

Twój akumulator znów odmówił posłuszeństwa? Pomożemy Ci uruchomić pojazd.

Odprowadzenie samochodu

Impreza potoczyła się inaczej niż planowałeś, a kolejnego dnia nie chcesz specjalnie przyjeżdżać po swój samochód? Lider Taxi odwiezie Ciebie i Twój pojazd bezpiecznie do domu.

Zakupy

Drobne zakupy o nietypowej porze lub pomoc w codziennych obowiązkach. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Współpraca z firmami

Stale realizowane zlecenia wraz z płatnościami bezgotówkowymi pomogą w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Świadczenie usługi reklamy

Estetyczna reklama na pojazdach Lider Taxi przyciągnie wzrok Twoich klientów.

Cennik taxi Oświęcim

Zależy nam na tym, by cena przejazdu z Lider Taxi była znana pasażerowi już od momentu zamawiania zlecenia – ze szczegółami cennika można zapoznać się jeszcze przed rozpoczęciem kursu, podczas rozmowy telefonicznej.

Każda osoba decydująca się na przejazd taksówką powinna wiedzieć, na jakiej zasadzie działa naliczanie ceny każdego kursu. Jest ona składową 3 czynników, takich jak opłata początkowa, pokonana odległość oraz czas przejazdu, nie zawsze zależny od kierowcy – uwzględniany przez każdą firmę świadczącą usługi taksówkarskie. Jest to zależne od działania taksometru, odnotowującego nie tylko czas przemieszczania się samochodu, ale także jego postoju – nalicza opłatę postojową w momencie każdorazowego zatrzymania się pojazdu.

Oświęcim
Opłata początkowa za wynajęcie taksówki i przejazd pierwszego odcinka: 6 zł
Taryfa I (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 6.00 – 22.00 w granicach administracyjnych miast):  1,98 zł/km
Taryfa II (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 22.00 – 6.00 oraz niedziele i święta w granicach administracyjnych miasta):  2,98 zł/km
Taryfa III (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie oraz niedziele i święta przez 24 h poza granicami administracyjnymi miasta):  4,00 zł/km
Taryfa IV (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, niedziele i święta w godz 22:00 – 6:00 poza granicami administracyjnymi miast):  5,00 zł/km
Cena za godzinę postoju: 40 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 5 osób: 15 zł
Dopłata za samochód typu kombi na życzenie klienta: 5 zł
Dopłata za przewiezienie i dostarczenie przesyłki: 15 zł
Dopłata za odwiezienie rzeczy pozostawionej w taksówce: 15 zł
Cennik transportu z Oświęcimia na wybrane lotniska
Pyrzowice od 220 zł
Warszawa od 600 zł
Wrocław od 550zł
Balice* od 220 zł

* 20 zł dopłaty za oczekiwanie w terminalu przylotów z kartką „name plate”

Współpraca z klientami biznesowymi

Zastanawiają się Państwo w jaki sposób zorganizować wyjazd służbowy? Może szukają Państwo eleganckiego sposobu na przewóz taksówką członków zarządu w trakcie delegacji? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Posiadamy samochody najlepszych marek zapewniając komfort podróży, a nasi wykwalifikowani kierowcy taxi zadbają o bezpieczny i szybki przejazd. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych proponujemy dogodne metody płatności, aby każdy kurs był pod Państwa kontrolą. Umożliwiamy płatności bezgotówkowe, realizujemy bony przewozowe, zamówienia telefoniczne i za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Dołącz do Lider Taxi Oświęcim

Dołącz do najlepszego zespołu taksówkarzy w Rybniku. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i zlecenia biznesowe. Ciesząc się zaufaniem i lojalnością wielu klientów, wciąż poszerzamy obszar naszej działalności. W związku z tym chętnie podejmiemy współpracę z:

 • licencjonowanymi taksówkarzami posiadającymi auto z rocznika 2009 lub nowsze,
 • kandydatami na kierowców bez samochodu,

Więcej informacji uzyskasz pod numerem 515 388 576 lub w głównej siedzibie w Katowicach.

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest LIDER-TAXI EMIL PIPUTA z siedzibą w Gołaczewach (32-340) ul. Perłowa 6, e-mail: biuro@lider-taxi.pl
 2. Odbiorcami danych osobowych w związku z realizacją celów mogą być:
  a) Osoby upoważnione przez Administratora – pracownicy oraz współpracownicy;
  b) Podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów;
  c) Podmioty, którym Administrator zobligowany będzie udostępnić dane na podstawie przepisów prawa;
  d) Odbiorcy danych tacy jak: kurierzy i banki.
 3. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym do realizacji celów:
  a) W związku z realizacją zawartej umowy, do czasu jej zakończenia, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa w szczególności dotyczących przechowywanie dowodów księgowych lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.
  b) W związku z marketingiem produktów i usług oferowanych przez Administratora, do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.
 5. Prawa przysługujące osobom, których dane przetwarzamy:
  a) Prawo dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 „RODO”.
  b) Prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 „RODO”.
  c) Prawo do usunięcia danych, na podstawie art. 17 „RODO”.
  d) Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 „RODO”.
  e) Prawo do przenoszenia danych, na -podstawie art. 20 „RODO”.
  f) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 „RODO”.
 6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wydanej uprzednio zgody na przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO”.
 7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – o ile uznano, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów „RODO”.
 8. Podanie danych w każdym celu jest dobrowolne, ale w przypadku niektórych z nich (takich jak: zawarcie umowy – zakup usługi, reklamacje , zwroty, inne usługi oferowane przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA jest niezbędne do ich realizacji, konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia wykonania przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA określonych zobowiązań.
 9. W ramach marketingu bezpośredniego – w celu oferowania Państwu naszych usług, w tym dobieranie ich pod kątem Państwa potrzeb możemy wykorzystywać profilowanie. Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu.

Kontakt

Centrala w Katowicach

32 723-23-23

Centrala w Gliwicach

32 506-56-56
ul. Portowa 26,
44-102 Gliwice (woj. śląskie)

Centrala w Bielsku-Białej

33 300-30-20

Centrala w Oświęcimiu

33 506-56-66

Centrala w Opolu

77 506-55-56

Centrala w Kielcach

41 306-71-71

Lider Taxi

ul. Wandy 16,
40-322 Katowice (woj. śląskie)

NIP: 6372160499
REGON: 361295211

biuro@lider-taxi.pl

bezgotowki@lider-taxi.pl

reklamacje@lider-taxi.pl