Lider Taxi
 

Lider Taxi Kielce

Taxi Bielsko-Biała

Taxi Bielsko-Biała

Taxi Katowice / Tychy

Taxi Katowice / Tychy

Taxi Gliwice

Taxi Gliwice

Taxi Kielce

Taxi Kielce

Taxi Wrocław

Taxi Wrocław

Taxi Wrocław

Taxi Rybnik

Taxi Wrocław

Taxi Jaworzno

Aplikacje mobilne

Android

 

iOS

 

Lider Taxi Kielce

Nasza firma taksówkarska to coś więcej niż zwykłe przewozy. Lider Taxi Kielce wyróżnia się na tle konkurencji świadczonymi usługami transportowymi. Komfort i bezpieczeństwo przejazdów to misja naszej firmy, co przekłada się na zaufanie i zadowolenie klientów.

Każde nasze auto jest systematycznie kontrolowane i czyszczone, aby oprócz spełniania wymogów bezpieczeństwa zawsze prezentowało się nadzwyczaj efektownie. Nasza taksówka Kielce oferuje szeroki zakres usług. Poza przewozem osób świadczymy pomoc przy uruchomieniu Państwa samochodu, odprowadzeniu auta we wskazane miejsce, a także realizujemy zamówienia na zakupy.

Lider Taxi Kielce – profesjonalne usługi taksówkarskie

W okolicy Kielc Lider Taxi działa również jako taxi Skarżysko Kamienna oraz taxi Jędrzejów. Z naszą firmą świadczącą usługi taxi w Kielcach i okolicach tanio i szybko dojadą Państwo we wskazane miejsce w mieście i nie tylko. Nasi doświadczeni kierowcy wykonują również kursy na lotnisko lub przyjmują zlecenia terminowe z określonym czasem realizacji.

Lider Taxi Kielce ma przejrzysty cennik, z którym każdy pasażer może się zapoznać w dowolnej chwili. Można łatwo i szybko zamówić Lider Taxi Kielce przez telefon – numer dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz na każdej taksówce należącej do korporacji.

Sprawdzone taxi w Kielcach i innych miastach Polski

Naszą działalność taksówkarską prowadzimy na terenie Kielc i wielu innych miast Polski. Działamy też jako taxi Katowice, taxi Rybnik, taxi Gliwice oraz taxi Opole. W każdym z miast świadczone usługi sprawiły, iż nasze tanie taxi w Kielcach cieszy się dużym gronem zadowolonych klientów, co potwierdzają badania konsumenckie, które przyniosły bardzo pozytywne wyniki.

Dodatkowo w trosce o jakość powietrza w miastach, w których świadczymy nasze usługi, wprowadziliśmy również taxi hybrydowe. Dzięki temu podwyższyliśmy komfort podróżowania, a także zredukowaliśmy emisję spalin w czasie pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Doświadczeni kierowcy pracujący w taxi Kielce sprawnie dowiozą Państwa we wskazane miejsce. Wygoda i bezpieczeństwo naszych pasażerów to nasz priorytet.

Zamów teraz!

Wzrost liczby samochodów Lider Taxi od roku 2013

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2022

Oferta taksówka Kielce

Szeroka oferta Lider Taxi Kielce pozwala klientom na dobranie dogodnej usługi. Każda z nich realizowana jest indywidualnie. Realizujemy również zlecenia dla firm, które dzięki korzystnej współpracy zyskują coraz większą popularność wśród nowych klientów.
l

Przyjmowanie zleceń terminowych

Planujesz kilka regularnych kursów w jedno miejsce? Nie zamawiaj pojazdu za każdym razem. Wystarczy, że przyjmiemy zlecenie terminowe, a taksówka będzie czekać w umówionym miejscu o ustalonym czasie w każdym terminie. Dzięki temu za każdym razem dowieziemy Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie i na czas.

Rozliczenia bezgotówkowe przy obsłudze firm i osób prywatnych

Jeden rachunek za wszystkie kursy w danym okresie i brak opłat po zakończonym kursie? Jest to możliwe dzięki rozliczeniom bezgotówkowym z Lider Taxi.

Dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

Oddaj część swoich porannych obowiązków Lider Taxi. Zleć codzienne odwożenie i przywożenie dzieci do szkoły lub na dodatkowe zajęcia. Za każdym razem będą podróżować z jednym, zaufanym kierowcą

Drobne przesyłki

Szybki przewóz drobnych przesyłek i dokumentów firmowych w granicach miasta lub do miast ościennych to dla nas żaden problem.

Współpraca z firmami

Stale realizowane zlecenia wraz z płatnościami bezgotówkowymi pomogą w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Pomoc w uruchomieniu samochodu

Twój akumulator znów odmówił posłuszeństwa? Pomożemy Ci uruchomić pojazd.

Odprowadzenie samochodu

Impreza potoczyła się inaczej niż planowałeś, a kolejnego dnia nie chcesz specjalnie przyjeżdżać po swój samochód? Lider Taxi odwiezie Ciebie i Twój pojazd bezpiecznie do domu.

Zakupy

Drobne zakupy o nietypowej porze lub pomoc w codziennych obowiązkach. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Cennik taxi Kielce

Cenę każdego przejazdu z Lider Taxi można poznać jeszcze przed rozpoczęciem kursu, w trakcie telefonicznego zamawiania pojazdu.

Warto wiedzieć, że cena każdego kursu to składowa trzech czynników: opłaty początkowej, odległości pokonanej przez pojazd oraz czasu przejazdu. Ostatnia wartość – opłata postojowa – jest uwzględniana w każdej firmie świadczącej usługi taksówkarskie. Dzieje się tak za sprawą taksometru, którego schemat działania przewiduje odnotowywanie czasu przemieszczania się pojazdu oraz jego postoju (również w trakcie stania w korkach). Urządzenie rozpoczyna naliczanie opłaty postojowej w trakcie każdego zatrzymania się samochodu.

Kielce
Opłata początkowa za wynajęcie taksówki i przejazd pierwszego odcinka: 6 zł
Taryfa I (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 6.00 – 21.59 w granicach administracyjnych miast):  2,69 zł/km
Taryfa II (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, godz. 22.00 – 5.59 oraz niedziele i święta w granicach administracyjnych
miasta):
3,39 zł/km
Taryfa III (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie w godz. 6:00 – 21:59 poza granicami administracyjnymi miasta):  4,29 zł/km
Taryfa IV (opłata za przejazd 1 km, dni powszednie, niedziele i święta w godz 22:00 – 5:59 poza granicami administracyjnymi
miasta):
4,49 zł/km
Cena za godzinę postoju w taryfie I i II: 35 zł
Cena za godzinę postoju w taryfie III i IV: 40 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 5 osób: od 10 zł
Dopłata za samochód typu van dla co najmniej 6 osób: od 10 zł
Dopłata za samochód typu kombi na życzenie klienta: 5 zł
Dopłata za zakupy: 30 zł
Dopłata za odpalenie samochodu: 30 zł
Dopłata za przewiezienie dużego psa: 15 zł
Opłata za zanieczyszczenie samochodu: do 300 zł
Cennik transportu z Kielc na wybrane lotniska
Pyrzowice* od 399 zł
Warszawa od 499 zł
Łódź od 499 zł
Balice od 399 zł
Modlin od 550 zł

do podanej ceny należy doliczyć 7 zł opłaty lotniskowej

Współpraca z klientami biznesowymi
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę spełniającą najwyższe wymagania dotyczące podróży służbowych. Modele samochodów cenionych marek, takich jak chociażby Toyota Auris i kierowcy władający językiem obcym zapewnią komfortowy przejazd taksówką pracownikom Państwa firmy. Ponadto w ofercie umożliwiamy wygodne dokonywanie płatności. Można je realizować bezgotówkowo, za pomocą bonu przejazdowego lub poprzez aplikację mobilną.

Do realizacji każdego zamówienia przewozu podchodzimy indywidualnie, dlatego w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do Lider Taxi Kielce

Proponując usługi przewozowe w kolejnych polskich miastach poszerzamy ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W związku z tym, chcąc rozbudować flotę samochodów, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko kierowcy w Kielcach i okolicznych miastach. W celu rekrutacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 81 540 07 68. Szukamy:
– taksówkarzy z licencją i własnym samochodem rocznik 2009 bądź nowszy,
– kandydatów do pracy na stanowisko taksówkarza posiadających samochód rocznik 2009 bądź nowszy,
– kandydatów nieposiadających własnego samochodu do pracy na stanowisko kierowcy taksówki.

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest LIDER-TAXI EMIL PIPUTA z siedzibą w Gołaczewach (32-340) ul. Perłowa 6, e-mail: biuro@lider-taxi.pl
 2. Odbiorcami danych osobowych w związku z realizacją celów mogą być:
  a) Osoby upoważnione przez Administratora – pracownicy oraz współpracownicy;
  b) Podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów;
  c) Podmioty, którym Administrator zobligowany będzie udostępnić dane na podstawie przepisów prawa;
  d) Odbiorcy danych tacy jak: kurierzy i banki.
 3. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym do realizacji celów:
  a) W związku z realizacją zawartej umowy, do czasu jej zakończenia, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa w szczególności dotyczących przechowywanie dowodów księgowych lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.
  b) W związku z marketingiem produktów i usług oferowanych przez Administratora, do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.
 5. Prawa przysługujące osobom, których dane przetwarzamy:
  a) Prawo dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 „RODO”.
  b) Prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 „RODO”.
  c) Prawo do usunięcia danych, na podstawie art. 17 „RODO”.
  d) Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 „RODO”.
  e) Prawo do przenoszenia danych, na -podstawie art. 20 „RODO”.
  f) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 „RODO”.
 6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wydanej uprzednio zgody na przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO”.
 7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – o ile uznano, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów „RODO”.
 8. Podanie danych w każdym celu jest dobrowolne, ale w przypadku niektórych z nich (takich jak: zawarcie umowy – zakup usługi, reklamacje , zwroty, inne usługi oferowane przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA jest niezbędne do ich realizacji, konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia wykonania przez LIDER-TAXI EMIL PIPUTA określonych zobowiązań.
 9. W ramach marketingu bezpośredniego – w celu oferowania Państwu naszych usług, w tym dobieranie ich pod kątem Państwa potrzeb możemy wykorzystywać profilowanie. Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu.

Kontakt

Centrala w Katowicach

Centrala w Gliwicach

32 506-56-56

Centrala w Bielsku-Białej

33 300-30-20

Centrala we Wrocławiu

716 000 716

Centrala w Opolu

77 506-55-56

Centrala w Kielcach

41 306-71-71

Centrala w Jaworznie

32 506 52 52

Centrala w Rybniku

32 506-57-57

Centrala w Rybniku

41 306 73 73

Lider Taxi

ul. Wandy 16,
40-322 Katowice (woj. śląskie)

NIP: 6372160499
REGON: 361295211

Polski Fundusz Rozwoju